Sportuojantis vilkiko vairuotojas paneigia stereotipus

Kuomet išgirstame frazę "vilkiko vairuotojas", įsivaizduojame apkūnų dėdę, mėgstantį valgyti burgerius ir nemėgstantį daug judėti, vairuojantį ką nors iš https://www.truckfind.lt. Tačiau iš tiesų vilkiko vairuotojai, kaip ir kiti vairuotojai ar žmonės, dirbantys sėdimą sąlygą, gali pasistengti labiau ir pasirūpinti savo sveikata bei mityba.

Dažniausiai vilkikų vairuotojai palaiko ne itin sveiką gyvenimo būdą

SunkvežimiaiNors pati auto technika https://www.truckfind.lt/specializacijos/komunaline-technika yra pažangi ir galinti daug nuveikti, tačiau vilkikus vairuojantys vyrai gali lengvai pasiduoti norui gyventi nesveikai: riebiai užkandžiauti pakelėse ir visai nejudėti. Dažniausiai tai ir lemia prastesnę vilkikų vairuotojų sveikatos būklę, kad valgomi riebūs užkandžiai ir labai mažai judama.

Susiimti įkvėpė kolegos sveikatos būklė

Tačiau vilkiko vairuotojas Tomas dabar rodo pavyzdį, kad galima ir tokį darbą dirbti, ir būti sveiku. Jis netgi skinasi kelią sporto pasaulyje, fitneso sporte, kur rodomas gražus, atletiškas kūnas. Kas paskatino Tomą taip pakeisti gyvenimo būdą? Juk vos prieš kelis metus jis buvo tiesiog eilinis vilkiko vairuotojas, nejudantis ir valgantis viską iš eilės. Kaip pats sako, Tomui didelį įspūdį padarė tai, kad kolega staiga būdamas dar gana jaunas vyras labai susirgo ir net atsidūrė ant operacinės stalo – teko atlikti tam tikras procedūras dėl širdies sveikatos. Antsvoris jau buvo tuo metu tikrai nemažas ir neliko ką kaltinti, kad sveikata negera – visi žinojo, kad kaltas nesveikas gyvenimo būdas. Tai paskatino ir Tomą pakeisti požiūrį ir įpročius, kad nenutiktų, kaip kolegai.

Ėmė sveikai maitintis ir kelyje

Svarbiausias pokytis buvo mityboje. Teko pripažinti, kad yra valgoma gerokai daugiau. Vilkiko vairuotojo darbas – nejudrus. Tačiau visi gal pastebėję esame, kad kelionėse norisi labiau valgyti. Gal taip yra dėl to nuobodulio, kuomet viskas vyksta toje pačioje vietoje ir vienodai. Tačiau štai sveikai mitybai palaikyti tai netinka. Tad Tomas įvedė ritmą ir įsipareigojo nevalgyti daugiau nei iš tiesų reikia. Taip pat ėmė vežiotis dėžutes su salotomis ir kitu sveiku, šviežiu maistu. Galiausiai buvo prieita išvados, kad sveikai maitintis tikrai įmanoma, bet reikia pasistengti ir atsilaikyti pagundoms.

Stengiasi pajudėti

Laisvomis dienomis – sportuoja daugiau, kaip sako Tomas. O darbo metu jis irgi stengiasi pajudėti. Kažkam tai būna parūkymo pertraukėlės, o gal pagulėjimo, laikraščio paskaitymo. Jam tai – lengvo pajudėjimo, pabėgiojimo aplink fūrą, tempimo pratimų pertraukėlė. Taip Tomui pavyksta bent šiek tiek išlaikyti sportiškumą net ir darbo dienomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *