Kaip gražiai įpakuoti dovaną

Kartais net geriausios pakavimo medžiagos nepadės, jeigu nėra kruopščiai įpakuota dovana, jeigu žmogus, kuris ruošė dovanas, nemokėjo jų gražiai supakuoti. Tiems, kas nenori pakuoti, visada yra ir lengvesnių pasirinkimų. Negražu dovanas atnešti išvis nesupakuotas, tad tam yra įvairių pakavimo sprendimų.

Paprasčiausia – maišelis

Pakuojame dovanasTiems, kas labiausiai neturi laiko ir noro pakuoti, visada geriausiai tinka popierinis dovanų maišelis. Nors galima įsigyti maišelių, žėrinčių pačiomis įvairiausiomis spalvomis, tačiau taip pat galima nusipirkti ir paprastų popierinių maišelių. Kadangi ekologija ir popieriaus pakuotės yra dabar labai populiarūs sprendimai, tai ir popieriniai maišeliai gali būti tikra vertinami kaip labai stilingi dalykai. Juo labiau, jeigu ant jo dar bus ir pririšta kokia tikra autentiška ašutinį ar lininė virvelė. Tačiau nepiktnaudžiaukite ir nevežkite visada visų dovanų tiems patiems žmonėms tik popieriniuose maišeliuose – atrodys, kad visada viską darote atmestinai. Kartais dovanas supakuokite ir normaliu būdu.

Speciali dovanos dėžutė

Dar vienas pasirinkimas – speciali dovanai skirta dėžutė, kuri yra jau ir papuošta, ir supakuota. Reikia tik į ją įdėti savo dovanas, o tada jau galima jas nešti ir dovanoti. Tai taip pat puikus pasirinkimas, nenorintiems patiems pakuoti ir lankstyti vyniojimo popieriaus. Žinoma, toks sprendimas jau ir kainuoja šiek tiek daugiau, tačiau juk sakoma, kad laikas yra pinigai.

Vyniojamasis popierius – tik mokant dirbti kruopščiai

Galiausiai lieka klasikinis variantas – tikrasis dovanos pakavimas į pakavimo popierių. Jeigu nenorite to daryti, visada galite užsisakyti tokias paslaugas, kad jūsų dovanas supakuotų. Tikėtina, kad tik tada jos ir atrodys tikrai gražiai supakuotos. Tačiau galite ir patys pabandyti bent vieną kartą. Visada turėkite daugiau vyniojimo ar pakavimo popieriaus negu atrodo, kad reikės. Turėkite labai gerai kerpančias dideles žirkles, nes vien jau jų neturėjimas ir karpymas su prastomis vaikiškomis žirklutėmis gali atimti daug noro kažką daryti. Turėkite kaspiną, kuris bus naudojamas dekoravimui. Tikroji tvirtinimo medžiaga tegul būna skaidri lipni juostelė, su kuria išties labai lengvai viską priklijuosite, ir jūsų įpakavimas čia ir dabar bus labai lengvai sutvarkytas.

Viena mintis apie “Kaip gražiai įpakuoti dovaną”

  1. Dovanas tikrai smagu gauti įpakuotas- tada pasijaučia, kad dovana yra dovanojama nuoširdžiai, o ne bile numetama. Dabar draugei dovanojau antsiuvus, norėjau pati pakuoti, bet deja nekaip ir man gavosi, tad nunešiau supakuoti į saloną ir draugė liko maloniai nustebinta norima gražiai supakuota dovana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *