Parkavimas Palangos oro uoste – ar apsimoka palikti automobilį oro uoste, kai vykstate atostogų?

Kelionės praplečia žmogaus akiratį, tad tikrai verta keliauti kuo daugiau ir tuo pačiu pamatyti kuo įdomesnius kraštus. Tiesa, daugeliui žmonių norisi ne tik keliauti apskirtai, tačiau tai daryti labai patogiai. Pavyzdžiui, tikimasi, kad iki oro uosto bus galima atvykti su nuosava mašina ir ją saugiai palikti iki tol, kol vėl saugiai nusileisite į savo žemę.

Tokią paslaugą siūlo Vilniaus, Kauno uostai, žinoma, galimas net ir parkavimas Palangos oro uoste. Belieka nuspręsti, ar ši paslauga jums reikalinga.

O kur daugiau, jeigu ne oro uoste?

Automobilio parkavimas Palangos oro uoste, tiksliau, greta jo esančioje aikštelėje kai kuriais atvejais gali būti ne galimybė, tačiau būtinybė. Ypač tokiu atveju, kai esate tikras, kad keliauti link oro uosto su nuosava mašina yra kur kas geriau. Juk patogiau, ypač, kai reikia su savimi imti daug daiktų. O kur daugiau statyti mašinas?

Dažniausiai prekybos centruose – baudos ir areštas. Daugiabučių gyventojai pyksta, kai jų ribose yra mašinos, kurios čia neturėtų būti. Taigi, daugelių atvejų labiausiai apsimoka sumokėti tuos kelis eurus, tačiau būti ramiu, kad Jūsų mašina yra saugiai laikoma iki tol, kol Jums vėl jos reikės.

Svarbus yra saugumas

Palikus mašiną oro uosto aikštelėje galite būti ramus, kad ji saugiai lauks Jūsų grįžtant. Daugelis tokių aikštelių yra filmuojamos. Žinoma, siūlome nepalikti labai svarbių daiktų. Nutinka gyvenime visko. Tačiau aptvarai, taip pat čia kameros dažniausiai yra gana aiškus garantas, kad Jūsų mašina bus tikrai gerai pasirūpinama, tad jūs galėsite atostogauti be jokio vargo.

Kainos – lanksčios

Daugeliui žmonių atrodo, kad tokia paslauga kaip parkavimas Palangos oro uoste yra labai brangi. Visgi, kiekvienas gali sau pats paneigti šį mitą. Juk internete kainos dažniausiai ne tik kad viešos, tačiau ir labai konkrečios. Patogu, kad šiuo metu vietas galima rezervuoti. Tokiu atveju atvykus tikrai kur bus pasistatyti automobilį. Galėsite ramiai atostogauti, kadangi mašina saugiai lauks Jūsų grįžtant. Ir svarbiausia, kad tokia paslauga nėra brangi, tačiau jos nauda tikrai didelė.

Ne visada prisitaiko viešasis transportas

Galiausiai, ne visada paprasta iki oro uosto yra atvykti viešuoju transportu. Nors dažniausiai politikai tai ragina daryti, tačiau jis dažnai naktimis bei savaitgaliai važiuoja taip retai, kad nesinori gaišti savo laiko, kai galima paprasčiausiai atvykti su savo mašina ir po skrydžio labai patogiai važiuoti namo.

Pasinaudokite paslaugomis, kurios yra prieinamos kiekvienam. Tokio tipo paslaugų kainos krenta, tad jos yra geriausias pasirinkimas kiekvienam, kuriam rūpi ne tik komfortas, tačiau ir saugumas. Tuomet net ir tokia paslauga kaip parkavimas Palangos oro uoste – tampa labai svarbi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *