Naujausi vokiški „Fendt“ traktoriai

Vokiškos žemės ūkio technikos prekės ženklas „Fendt“ pasižymi gera kokybe ir prekių įvairove. Parduodami produktai – traktoriai, kombainai, žaliojo pašaro ruošimo technika. „Fendt“ traktoriai išsiskiria tokiomis savybėmis kaip komfortabilumas, naujausios technologijos, aukštas techninės pažangos lygis. Jie gaminami Vokietijoje, o technikos dizainas kuriamas bendradarbiaujant su garsia korporacija „Porsche Design Studio“.

Straipsnyje aptarsime „Fendt 1000 Vario“ serijos traktorius.

Manevringi traktoriai dirbti laukuose ir važiuoti kelyje

„Fendt 1000 Vario“ serijos technika pasižymi dideliu manevringumu. Jų pagrindinės savybės, tai didelės padangos, padangų slėgio kontrolės sistema, kintama keturių ratų pavara. Dėl šių savybių traktoriai puikiai sukimba su bet kokia danga, tiek laukuose, tiek kelyje, o didelė jų galia leidžia dirbti efektyviai. „Fendt 1000 Vario“ turi keletą versijų. Didžiausia galia pasižymi „1050 Vario“ traktoriai – 517 AG arba 380 kW. „1038 Vario“ technika turi 396 AG arba 291 galios variklį.

Šios serijos traktoriai yra ne tik galingi, bet ir taupūs, sunaudojantys ypač mažai dyzelino. Atlikus nepriklausomą tyrimą paaiškėjo, kad „Fendt 1042 Vario“ suvartoja 235 g/kWh kuro.

Skaityti toliau: Naujausi vokiški „Fendt“ traktoriai