Kuo svarbios skirtingos automobilių šviesos?

Vargu ar žinote, kuo skiriasi d1s xenon nuo kito modelio šviesų. Tačiau svarbiausia žinoti, kuo skiriasi savo funkcijomis pagrindinės šviesos ir žibintai kiekviename automobilyje. Apžvelkime svarbiausius skirtumus.

Trumpieji žibintai

D1s xenonPuiku, jeigu mašinoje veikia 5dv 008 290-00 modelio lemputės. Reikėtų su savimi turėti kai kurių atsarginių dalių automobilyje, taip pat ir lempučių. Trumpieji žibintai ir dienos šviesos – tai, kas yra reikalinga tiek matomumui pagerinti, tiek pranešti apie save kitiems eismo dalyviams. Tai reikšminga ir reikalinga, niekas be to neišsivers. Dabar naujesni automobiliai turi vadinamąsias dienos šviesas, su kuriomis galima važiuoti dienos metu nejungiant trumpųjų žibintų. O trumpuosius žibintus įsijungiame nuo saulėlydžio iki saulėtekio. Tai šviesos, kurios leidžia būti matomiems tamsoje, taip pat jos apšviečia pagrindines kelio zonas, kad būtų galima matyti viską.

Ilgieji žibintai

Keliones tamsoje labai palengvina ilgojo nuotolio žibintai. Tik su jais galima važiuoti ir tikėtis, kad geriau matai kelią nei įprastai. Ilgojo nuotolio žibintai leidžia važiuoti kur kas saugiau, su jais patogiau naktį ir važiuoti per miškus, nereikia bijoti, kad nepamatysi kokios stirnos ar kažkokio kito gyvūno, eismo dalyvio, kliūties. Tačiau Ket griežtai reglamentuoja, kada būtina tolimuosius žibintus persijungti į artimuosius. Tai reikalinga dėl to, kad priešingu atveju būtų akinami kitų transporto priemonių vairuotojai. Apakinti jie nematytų kelio ir tiesiog pakliūtų į avarines situacijas. Taigi, ilgieji žibintai turi būti naudojami protingai. Pajutus, kad esate akinami, reikėtų įjungti avarinės šviesos signalizaciją, apie kurią pakalbėsime netrukus, o ne siųsti atgalinį tokį pat akinantį signalą, nes tai gali sukelti rimtą avariją.

Avarinė signalizacija

Tai – visos raudonos lempos automobilyje, kurios mirksi vienu metu. Ket viskas yra paremta žmogaus pirminiais instinktais. Raudoną šviesą matome geriausiai ir ji mums visada yra įspėjamasis signalas. Dėl to ir svarbiausi įspėjamieji bei draudžiamieji ženklai yra apvesti raudonai, dėl to ir šie labai svarbūs signalai yra raudoni. Avarinė signalizacija naudojama, kada norisi kažką įspėti, taip pat ir tada, kai yra priverstinis sustojimas.

Posūkio žibintai

Jie avarinės signalizacijos metu irgi mirksi. Bet šiaip jų rankenėlė yra po vairu ir jie reikalingi norint pasukti. Reikia visada eismo dalyvius įspėti apie ketinimą sukti.

Kitos šviesos

Gabaritinės lempos leidžia atpažinti automobilio gabaritus, jos skirtos kitiems eismo dalyviams įspėti. Rūko žibintas padeda matyti blogomis oro sąlygomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *