5 priežastys, kodėl parkingas oro uoste geriau nei taksi

Planuojate skrydį iš Kauno oro uosto ir svarstote, kaip geriausia jį pasiekti? Štai kelios priežastys, kodėl parkingas Kauno oro uoste ir kelionė savo automobiliu yra daug geriau nei taksi.

Išvenkite streso

Skrydis visada sukelia šiek tiek streso, net jei skrendate ne pirmą kartą. Juk lėktuvas – ne autobusas, tad negalima atvykti likus vos kelioms minutėms iki skrydžio. Vis dėlto planuojant oro uostą pasiekti taksi, teks pasilikti laiko atsargai: kaip tyčia, kai labai reikia, laisvą taksi vairuotoją rasti sunku, o po keliolikos minučių laukimo vairuotojas gali paprasčiausiai atšaukti kelionę.

Saugiausiai jausitės, jei parkingas Kauno oro uoste bus rezervuotas iš anksto, o keliausite savo automobiliu. Galėsite ramiai susiplanuoti savo kelionę, o nuo stovėjimo aikštelės išvykimo salę pasieksite vos per kelias minutes.

Pamirškite ilgą laukimą

Jei vykstant į oro uostą taksi laukimas taip stipriai ir neerzina, tai grįžus kviestis taksi – jau visai kitas reikalas. Po kelionės dažniausiai norisi kuo greičiau grįžti namo. Deja, lėktuvui nusileidus taksi paslaugų reikės daugeliui keleivių, tad rasti laisvą vairuotoją gali būti sudėtinga. Be to, nepamirškite, kad Kauno oro uostas yra įsikūręs už miesto, Karmėlavos gyvenvietėje, tad šansų rasti netoliese esantį taksi vairuotoją čia gerokai mažiau.

Vykstant savo automobiliu, nereikės nieko laukti. Aikštelėje laukiantį savo automobilį pėstute pasieksite vos per kelias minutes – parkingas Kauno oro uoste yra visai šalia atvykimo salės, tad iš karto galėsite patogiai keliauti namo. Tai puikus sprendimas tiek Kauno gyventojams, tiek atvykusiems iš toliau.

Taupykite savo laiką

Oro linijų bendrovės rekomenduoja į skrydį atvykti prieš kelias valandas, tačiau skirti tiek laiko tikrai nebūtina, ypač kai skrendate tik su rankiniu bagažu, kurio nereikia registruoti. Be to, nedideliame Kauno oro uoste ir veiklos prieš išvykimą daug nerasite, o laukimas ne tik erzina, bet ir vargina.

Vykstant savo automobiliu galėsite detaliai susiplanuoti laiką, tad nereikės ilgai lūkuriuoti išvykimo salėje.

Atvykite patogiai

Ar žinote, kad keliaujant bagažas dažniau yra paliekamas taksi, o ne pasimeta oro uoste? Juk tikrai nenorėtumėte, kad tai sugadintų kelionę, tačiau skubėjimas ir važiavimas taksi kelia įtampą – į skrydį negalima vėluoti. Dėl to daug patogiau vykti savo automobiliu, visą bagažą galėsite susidėti į bagažinę dar iš vakaro, kad ramiai pasiektumėte oro uostą. O ir parkingas Kauno oro uoste rezervuojamas itin paprastai ir patogiai – prireiks vos kelių minučių ir turėsite garantuotą vietą savo automobiliui netoliese esančioje aikštelėje.

Sumažinkite kelionės išlaidas

Taksi tarifai, kai vykstama už miesto ribų, yra didesni, todėl kelionė iš Kauno iki oro uosto kainuos brangiau nei įprastai kainuoja mieste. Vykdami savo automobiliu mokėsite mažiau, o parkingas Kauno oro uoste parai nekainuoja nei dešimties eurų. Tai puiki proga sutaupyti, o dar daugiau sutaupysite, jei keliaujate visa šeima. Be to, savame automobilyje vaikams bus ir saugiau, nereikės sukti galvos dėl vaikiškų kėdučių ir kitų smulkmenų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *