Apie verslo centrą Kaune

Kaune įsikūrinėjant komercinių patalpų nuoma verslo centre KONVERSUS, galima pastebėti, kiek daug privalumų savo verslą plėtoti būtent čia.

Patogi vieta Kaune

KONVERSUS verslo centras yra pramoninėje Kauno dalyje, lengvai pasiekiamoje iš visų Kauno rajonų. Tai regionas, kuriame galima patogiai plėtoti verslą ir kartu žinoti, kad netoliese rasite viską, ko reikia. Apskritai Kaunas yra tas centras Lietuvoje, į kurį dabar nukrypę daugybės investuotojų akys. Būtent Kaune dabar vystomi nauji projektai, kuriasi nauji verslo centrai, gamyklos, atkeliauja milijoninės investicijos. Tad verta čia kurti verslą jau dabar, kol kainos dar taip neišaugo.

Virš 200 parkavimo vietų, iš kurių 11 žmonėms su negalia

Biuro patalposDidžiulis šio verslo privalumas, tai virš dviejų šimtų dvidešimt esančių laisvų nemokamų parkavimo vietų. Tai itin palengvins darbą visiems, kas norės čia dirbti. Nepalyginsite su verslo centrais Vilniaus senamiestyje, į kuriuos net per lietų gali atvažiuoti nebent su dviračiu, nes nėra kur prisiparkuoti. O štai prie naujojo verslo centro Kaune visada rasite laisvą vietą automobiliui. Net vienuolika vietų parkavimui skirta su neigalumu.

Patogus išplanavimas, lankstus patalpų pasirinkimas

Ar norėsite atidaryti čia savo parduotuvę, ar domins patalpos didžiuliam įmonės biurui, o galbūt ieškosite tik vieno mažo kabineto sau – visada čia rasite tai, kas jums geriausiai tiks. Verslo centre yra labai patogus išplanavimas, todėl čia galėsite visada labai patogiai įsikurti ir tiesiog pajusti, ką tai reiškia darbas iš tiesų kokybiškame verslo centre.

Santechniniai mazgai

Nereikės vargintis dėl tokių dalykų kaip tualetų ar virtuvėlių trūkumai, nes trijų aukštų pastate yra pakankamai santechninių mazgų. Galėsite tiek nuomotis mažą kabinetą ir naudotis bendrais patogumais, tiek turėti išsinuomoję didžiules patalpas bei jose naudotis nuosava virtuvėle, tualetu. Beliks tik draugiškai sutarti su pastato kaimynais, kurie naudosis tais pačiais patogumais.

Stogo terasa

Didžiulis privalumas – puiki stogo terasa, įvardijama kaip ketvirtas aukštas. Čia galima bus atsipalaiduoti ant minkštasuolių, išgerti kavos. Nuo terasos atsiveria nuostabus vaizdas į Kauno marias, gal akies krašteliu pamatysite ir Pažaislio vienuolyną. Taigi, tai vietos, kuriose dar nebuvote, ir kuriose vertėtų apsilankyti bei pamatyti. Tačiau dar smagiau darbuotis vietovėje, kur galite per langą ar nuo terasos – stogo matyti tokius vaizdus. Tad jeigu ieškote patogios vietos savo verslui, būtinai pagalvokite apie šį verslo centrą, nes galbūt kaip tik jis ir yra tai, ko ieškote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *