Pavasario pirkiniai namams

Sodo remontasPavasarį, kiekvieniems mylimiems namams sodui ir remontui norisi nupirkti kažką naujo, įkvepiančio, kad ir smulkmeną. O tada pradėti šventą atsinaujinimo sezoną, kada seni dalykai sutvarkomi ir vietoje atsiranda kažkas naujo bei gražaus. Ką pirkti ir kaip atnaujinti namus, sodą pavasarį?

Auginimo, sėjimo, sodinimo sezonas

Jeigu pavasaris nekrėstų tokių išdaigų, kaip šiais metais, visiems tikrai būtų geriau. Tačiau yra kaip yra, ir turime sniegą bei šalnas. Visgi, tai kažkada pasibaigs ir bus galima ramiai užsiimti sutrumpėjusiu sodininkystės sezonu. Apskritai, pirkti šioje srityje galima tikrai daug ką. Pirmiausia, galima tiesiog nupirkti reikiamų sėklų, tada galima ir sodinukų. Kai kas perka vazonėliuose, kiti specialiose dėžutėse. Daiginti galima ir kambaryje, o atšilus sodinti į lauką ar šiltnamį.

Apsaugos nuo šalnų

Kitas svarbus momentas – tai apsaugos nuo šalnų. Ir jos šiais metais yra būtinos, nors reikia būti pasirengus kasmet. Geriausiai apsaugo speciali agro plėvelė, kuri sulaiko temperatūrą ir neleidžia taip lengvai nušalti. Būtinai pasirūpinkite augalais artėjant šalnai, ir galbūt jie ištvers. Pačius brangiausius galite surizikuoti ir išsikasti, parsinešti į kambarį vazone, paskui vėl sodinti atgal.

Sodo priežiūra

Pirkinių sodo priežiūrai yra labai daug. Jeigu esate sodo fanatikas, čia galėsite praleisti visus savo laisvus pinigus. Norėsis ir naujų gražių pirštinių, ir laistytuvo, ir vazono, ir daug kitų nuostabių pirkinių. Taigi, jeigu tikrai norite, kad viskas būtų gerai, geriau jau suimkite save į rankas ir nuspręskite, ko tikrai reikia, o ką pirkti nebūtina. Arba turėkite kažkokį nebūtinų pirkinių limitą. Viską išleisti šioje srityje irgi yra šiek tiek neracionalu.

Pavasaris namams: vidinis ir išorinis atsinaujinimas

O ką pirkti remontui, prasidedant pavasariui ir vasarai? Vidinis remontas gali būti labai įvairus: nuo kosmetinio patobulinimo, naujų tapetų ar plytelių, iki visiškos rekonstrukcijos. Na o iš išorės paprastai labai daug ko nepadarysi, nes yra numatytas projektas ir kažkaip išeiti iš jo rėmų yra draudžiama. Tam tikrose vietovėse negalima namų dažyti kokia nori spalva arba keisti stogo spalvą. Todėl dažniau žmonės atsinaujina suteikiant naujumą, bet nepakeičiant iš esmės pastato kontūrų ir spalvų. Tačiau vasara puikiai tinka tokiems darbams kaip namo dažymas, stogo keitimas, naujų lietvamzdžių užkabinimas ir pan. Taigi, pavasarį reikėtų pagalvoti apie tai, kas pirmiausia reikalauja ne kosmetinio, o funkcinio atnaujinimo ir skubėti rezervuoti darbininkus.

Viena mintis apie “Pavasario pirkiniai namams”

  1. Na aš džiaugiuosi, kad šį pavasarį pagaliau apsitverėme namus ir įsimontavome vartus!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *