Pardavėjai prekiauja baldais miegamajam ir kalba apie šių metų tendencijas

Ieškote baldų miegamajam ir svarstote dėl jų dizaino? Ilgametę patirtį turintys pardavėjai, kurie prekiauja baldais miegamajam, virtuvei, voniai ir kitoms gyvenamosios erdvėms, kalba apie sparčiai populiarėjančią modernumo ir klasikos dermę. Miegamojo baldai turi pabrėžti jūsų individualumą ir tuo pačiu kurti stilingą harmoniją. Ypatingą dėmesį skirkite ne tik dizaino sprendimams, bet ir spalvai.

Seno ir naujo dermė

Baldų centrasViena karščiausių šių metų tendencijų – neapdirbta mediena. Autentiškos išvaizdos medis ilgą laiką buvo siejamas vien su kaimišku stiliumi, tačiau šiandien originalūs medžio ir modernaus interjero derinimo sprendimai padeda kurti autentišką aplinką, suteikia vidinės harmonijos ir išbaigtumo įspūdžio. Apskritai, dizaineriai teigia, kad šiemet sugrįžta retro stilius, todėl moderniems baldams suteikiamos senovinės, klasikinės formos. Žinoma, siekiant išlaikyti šių dienų tendencijas, perlenkti lazdos taip pat negalima. Itin madingas sprendimas – maišyti tai, kas sena, su tuo, kas nauja. Kaip ir minėjome, stenkitės išlaikyti ribas, kadangi, priešingu atveju, miegamasis gali atrodyti pernelyg pompastiškas arba chaotiškas.

Dėmesys minimalizmui

Naujausios tendencijos skatina atsisakyti itin didelių gabaritų baldų, kurie tik užgriozdina aplinką ir nesuteikia realios naudos. Žinoma, jei vertinate patogų miegojimą ir turite sutuoktinį, rinktis mažą ir siaurą lovą nėra racionalus sprendimas, vis dėlto, sunkūs ir dideli baldai šiais metais nėra madingi, todėl pirmenybę skirkite minimalistiniam dizainui. Ypatingai, jei jūsų miegamasis yra nedidelis – tokioje aplinkoje dideli baldai atrodo tarsi svetimkūniai, be to, jie vizualiai mažina erdvę.

Žaidimas spalvomis

Unikalumo interjerui suteiksite ir pasirinkę tinkamas spalvas. Šiais metais miegamajame karaliauja gyvos, ryškios, net ekspresyvios spalvos. Tiesa, siekiant išvengti akių varginimo ir dirglumo, ryškūs tonai derinami su neutraliais ar tamsiais atspalviais – tai padeda išlaikyti vientisumą, ramybę ir harmoniją. Ypatingo dėmesio miegamajame sulaukia tamsiai mėlyni atspalviai. Baltic baldų centras teigia, kad šiemet madingi visi mėlyni tonai nuo jūros mėlynumo iki itin tamsių, artimų juodai. Be to, mėlyna siejama su modernumu ir šiuolaikine dvasia. Jei pirmenybę skiriate šviesesniam miegamajam, pageidaujamo ekspresyvumo suteiksite, pasirinkę kelis tamsiai mėlynos spalvos akcentus, pvz., mėlynas pagalvėles arba naktines užuolaidas.

Viena mintis apie “Pardavėjai prekiauja baldais miegamajam ir kalba apie šių metų tendencijas”

  1. Na kalbant apie miegamojo baldus, tai visada norisi geros funkcionalios spintos ir patogios lovos. Svarbu ne tik stilius ir spalvos, bet ir geras kokybiškas poilsis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *