Kas naudingiau darbe: nešiojami ar motininės kompiuteriai?

PCBe kompiuterio pagalbos šiandien sunkiai išsiverstų bet koks verslas. Jais palaikoma vidinė ir išorinė komunikacija, tvarkomi dokumentai, kompiuteriuose talpinama įmonėms svarbi informacija, atliekamos finansinės operacijos ir t. t. Ne paslaptis, kad daugelis šiuolaikinių verslų ir prasidėjo su kompiuterio bei interneto pagalba. Tačiau ieškant tinkamos įrangos sau ar savo darbuotojams, neretai susiduriama su vienu klausimu: ar man reikalingi nešiojami, ar staliniai kompiuteriai? Kad ši dilema netaptų pernelyg varginanti, pateiksime keletą patarimų, kurie padės apsispręsti.

Dirbate IT srityje

Jei dirbate IT srityje bei kuriate naujas programas, jums neabejotinai reikalingi visų tipų kompiuteriai. Juk privalote užtikrinti, kad jūsų įgyvendinti projektai veiks tikslingai įvairiuose ekranuose ir skirtingo funkcionalumo bei operacinių sistemų įrenginiuose. Tai reiškia, kad jums reikalingi ne tik staliniai kompiuteriai, bet ir nešiojami prietaisai, planšetės, išmanieji telefonai ir t. t. Kalbant apie patį programuotojų darbą, viskas priklauso nuo vykdomų projektų pobūdžio. Kuriant žaidimus ar sudėtingą programinę įrangą, jums labiau pravers staliniai kompiuteriai, galintys pasiūlyti galingesnius parametrus ir geresnę vaizdo kokybę. Jei kuriate mobilias aplikacijas, internetines svetaines ir pan., pats darbo procesas gali vykti ir nešiojamo kompiuterio pagalba. Žinoma, jo talpa ir procesorius turėtų būti pritaikyti programavimui ir keleto veiksmų įgyvendinimui vienu metu.

Vystote tarptautinį verslą

Jei jūsų verslas tarptautinis ir visai komandai neretai tenka keliauti į kitas šalis, žinoma, jog šiuo atveju staliniai kompiuteriai gali pasitarnauti nebent biure. Keliaujant jums reikalingos verslo klasės planšetės arba nešiojami kompiuteriai, kurie pasižymi itin ilgu baterijos veikimu, yra kompaktiški, patogūs ir garantuoja optimalią kainą.

Didesni projektai

Yra be galo galingų maketavimo, grafinio dizaino ar braižymo programų, kurių veikimas priklauso nuo kompiuterio procesoriaus. Deja, nešiojami prietaisai kol kas negali pasiūlyti tokio funkcionalumo, kokį turi staliniai kompiuteriai. Beje, pastarieji yra kur kas patvaresni, o norint juos patobulinti, nereikia pirkti naujų – pakanka pakeisti tam tikras detales ir jūsų įrenginys atitiks naujausias tendencijas bei įgys naujų privalumų.

Viena mintis apie “Kas naudingiau darbe: nešiojami ar motininės kompiuteriai?”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *