Koks kirpimas tinka jūsų veido formai?

ŠukuosenaJūsų veidas – puikus kampų ir išlinkimų derinys. Šukuosena turėtų tai papildyti, o ne prieštarauti. Norėdami sužinoti, koks kirpimas jums labiausiai tinka, pirmiausia turite žinoti savo veido formą. Kai tai išsiaiškinsite, bus lengviau rasti tinkamą šukuoseną, atitinkančią jūsų veido formą. Kampuotą žandikaulio liniją gerai suderina pakirpta arba šonu perskirta šukuosena; ovalo formos veidui tinka aukštai kirpti arba nuskusti šonai; o apvalios formos veidui puikiai tinka pakirpta šukuosena arba šonu perskirta šukuosena, nes visos šios šukuosenos pabrėžia natūralią veido struktūrą. Pateikiame įvairių tipų kirpimų, kurie geriausiai tiks jūsų veidui, sąrašą! Plauku kirpimo masinele už gerą kainą.

Veido formos

Apvalūs veidai – Apvalūs veidai yra platesni ties smilkiniais ir kakta. Jų smakras ir žandikaulio linija suapvalinti. Ovalūs veidai – Ovalūs veidai yra puikus balansas tarp ilgo ir plataus veido. Jų kakta siaura, skruostikauliai platūs, o žandikaulio linija suapvalinta. Ilgi ir siauri veidai – ilgi ir siauri veidai yra ilgi ir ploni. Jie turi plačią kaktą, siaurą smakrą ir plačius skruostikaulius. Trumpi apvalių veidų kirpimai – Apvalūs veidai yra platūs, su išryškėjusia žandikaulio linija ir kakta bei užapvalintu smakru. Svarbiausia sukurti kontrastą trumpai kirptais šonais ir trumpai kirpta nugara. Jei norite daugiau kampų, kirpkite trumpai, sušukuokite plaukus arba rinkitės ilgesnį kirpimą su tvirtu kirpimu ar giliomis sruogomis.

Trumpi kirpimai ilgiems ir siauriems veidams

– Ilgi ir siauri veidai yra ilgi ir ploni. Kad jie atrodytų platesni, galite rinktis trumpus kirpimus šonuose, o nugaroje – trumpus arba nesujungtus plaukus. – Trumpi kirpčiai ir "crew" kirpimai suteiks veidui daugiau pločio, o ilgesnės šukuosenos padės jį subalansuoti. Išbandykite trumpą kirpimą apačioje, ilgą viršuje arba vidutinio ilgio šukuoseną su kietu kirpčiuku.

Vidutinio ilgio šukuosenos apvaliems veidams

– Apvalūs veidai yra platūs, su ryškia žandikaulio linija ir kakta bei suapvalėjusiu smakru. Kadangi apvalūs veidai geriausiai atrodo su ilgiu, galite rinktis bet kokį vidutinio ilgio kirpimą. – Galite rinktis daugiasluoksnę ar šukuoseną su ilgais ar trumpais kirpčiukais arba ilgą viršutinę dalį, o nugarą ir šonus – nesujungtus ar pakirptus. Taip pat galite išbandyti netvarkingą šukuoseną arba faktūrinį kirpimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *