Kaip veikia oras-oras šildymo sistema?

Oras-oras šildymo sistema darosi vis populiaresnė, nes gyventojai nori ne tik namų kondicionavimo vasaros sezonu, bet ir šilumos žiemos metu. Įsirenginėjant namus, reikia pagalvoti apie daugelį dalykų ir statyti du įrenginius kartais tikrai nepatogu. Jeigu pasistatysite mobilų, pastatomą oro kondicionierių, tai jis vasarą jums suteiks daug privalumų, bet žiemą reikės galvoti apie papildomą šildymo būdą.

Vieni šildosi namus malkomis, kiti dujomis arba elektra. Bet kuriuo atveju reikia pastatyti daug papildomų įrenginių,pavyzdžiui, krosnį, kaminą, ortakius ar radiatorius. Visa tai atima iš patalpų atima erdvę. Būtent todėl vis dažniau pastebima, kad ir išpopuliarėjo oras-oras šildymo sistema.

Oras-oras šilumos siurbliai perduoda šilumą iš lauko į namus ir taip gali padidinti kiekvieno namų kambario temperatūrą. Šis oras į namus patenka per specialius ortakius. Nelieka poreikio statyti radiatorius name ir tai padeda jums sutaupyti pinigų. Paprastai šie įrenginiai yra du viename: tai ir namų šildymo sistema ir oro kondicionieriai.

Oras-oras šildymo sistema tiek šildo, tiek vėsina namus, panaudodama iš oro išgaunamą energiją ir „paimdama“ tik 20 procentų elektros. Tai yra tikrai išskirtinis, energiją taupantis metodas, tuo pačiu užtikrinantis ir idealią temperatūrą visais metų laikais. Daugelis gyventojų, kurie iki šiol šildėsi elektra, pereina prie šios modernios sistemos ir ženkliai sumažina savo elektros suvartojimo rodiklius. Taip jie prisideda ne tik prie asmeninės finansinės gerovės, bet ir prie gamtos išsaugojimo.

Faktai apie oras-oras šildymo sistemą:

  • ji sukurta taip, kad tiktų bet kuriuose namuose ir visiškai nesvarbu, ar statotės naują namą ar tik norite atnaujinti savo senąjį. Įrenginius lengva montuoti ir jie puikiai pakeičia senas elektros sistemas. Jų A+++ energijos vartojimo efektyvumas patenkina visus pastato ekologiškumo reikalavimus ir būsto vertė automatiškai pakyla;

  • paprastai ji gali vėsinti ir šildyti iki 5 kambarių name. Todėl tai idealus pasirinkimas tiek mažiems, tiek ir erdvesniems namams. Prie vieno pagrindinio bloko galima prijungti net 5 įrenginius. Pasitarkite su oras-oras sistemos pardavėjais ir montuotojais. Jie pagal jūsų namo dydį, tikrai pasiūlys jums geriausius sprendimus ir nuoširdžiai patars;

  • ji gali būti skirtingo dizaino ir prisitaikyti prie bet kokio namų interjero. Ant sienų montuojamas oras-oras šildymo sistemos įrenginys gali būti skirtingų spalvų, nes atitinka modernaus dizaino kriterijus;

  • ji lengvai valdoma ir dirba tyliai. Oras-oras šildymo sistema gali būti valdoma specialiu pulteliu. Kai kurios naujesnės įrangos gali būti prijungiamos prie specialios programėlės jūsų mobiliajame įrenginyje. Tai suteikia daug privalumų, nes nebūdami namuose, jau galite iš anksto prišildyti patalpas, nustatydami norimą kambarių temperatūrą. Tylus įrenginių darbas netrukdo nei miegoti naktį, nei darbuotis namuose dienos metu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *