Kaip veikia oras-oras šildymo sistema?

Oras-oras šildymo sistema darosi vis populiaresnė, nes gyventojai nori ne tik namų kondicionavimo vasaros sezonu, bet ir šilumos žiemos metu. Įsirenginėjant namus, reikia pagalvoti apie daugelį dalykų ir statyti du įrenginius kartais tikrai nepatogu. Jeigu pasistatysite mobilų, pastatomą oro kondicionierių, tai jis vasarą jums suteiks daug privalumų, bet žiemą reikės galvoti apie papildomą šildymo būdą.

Vieni šildosi namus malkomis, kiti dujomis arba elektra. Bet kuriuo atveju reikia pastatyti daug papildomų įrenginių,pavyzdžiui, krosnį, kaminą, ortakius ar radiatorius. Visa tai atima iš patalpų atima erdvę. Būtent todėl vis dažniau pastebima, kad ir išpopuliarėjo oras-oras šildymo sistema.

Oras-oras šilumos siurbliai perduoda šilumą iš lauko į namus ir taip gali padidinti kiekvieno namų kambario temperatūrą. Šis oras į namus patenka per specialius ortakius. Nelieka poreikio statyti radiatorius name ir tai padeda jums sutaupyti pinigų. Paprastai šie įrenginiai yra du viename: tai ir namų šildymo sistema ir oro kondicionieriai.

Oras-oras šildymo sistema tiek šildo, tiek vėsina namus, panaudodama iš oro išgaunamą energiją ir „paimdama“ tik 20 procentų elektros. Tai yra tikrai išskirtinis, energiją taupantis metodas, tuo pačiu užtikrinantis ir idealią temperatūrą visais metų laikais. Daugelis gyventojų, kurie iki šiol šildėsi elektra, pereina prie šios modernios sistemos ir ženkliai sumažina savo elektros suvartojimo rodiklius. Taip jie prisideda ne tik prie asmeninės finansinės gerovės, bet ir prie gamtos išsaugojimo.

Skaityti toliau: Kaip veikia oras-oras šildymo sistema?