Erdvios virtuvės išplanavimas ir baldų parinkimas: ką pataria ekspertai?

Stilinga virtuvė – kiekvienų namų siela, traukianti aplinkinių žvilgsnius, užtikrinanti patogų ir produktyvų darbą. Praktika rodo, kad virtuvėje praleidžiame itin daug laiko – čia ne tik ruošiame maistą ar mėgaujamės kavos puodeliu, bet ir susitinkame su draugais, bendraujam su šeimos nariais, galiausiai – ateinam pailsėti po sunkių dienos darbų. Kad virtuvė atitiktų visus jai keliamus kokybės reikalavimus, būtina rinktis patikimą baldų gamintoją. Klientų vertinami J&G baldai siūlo itin plačią gaminių pasiūlą, atitinkančią išrankiausių pirkėjų lūkesčius.

BaldaiJei virtuvė yra erdvi ir didelė, tinkamų virtuvės baldų pasirinkimas ir gyvenamosios erdvės išplanavimas yra gana sunki ir varginanti užduotis. Kitaip sakant – nors virtuvės baldų pasiūla išties didelė, nestandartiniai sprendimai gali tapti tikru iššūkiu. Rinkdamiesi baldus, turite pagalvoti ne tik apie jų dizainą ir funkcionalumą, bet ir bendrąjį virtuvės išplanavimą, dermę su buitine technika, virtuvės zonų suskirstymą. Kad visi darbai būtų atlikti greitai ir sklandžiai, siūlome bendrauti su interjero dizaino specialistais, kurie ne tik padės suplanuoti virtuvę, bet ir patars dėl konkrečiai jums tinkančių baldų.

Rinkdamiesi virtuvės baldus, didžiausią dėmesį skirkite jų kokybei. Dažna lietuvio klaida – susižavėjimas reklaminiu šūkiu, siūlančiu itin pigius gaminius. Negalime paneigti, kad kaina ne visada nurodo kokybę, t. y. ir mažiau kainuojantys baldai gali būti tvirti ir ilgaamžiai, tačiau, kad išvengtumėte bet kokių galimų rūpesčių, visų pirma vertinkite baldų furnitūrą ir naudojamas medžiagas, tik vėliau – dizainą ir apdailos sprendimus. Primename, kad galvodami apie baldų kainą negalite apsiriboti vien tik išore – mokate ne tik už stilių, bet ir baldo ergonomiką, funkcionalumą, ilgaamžiškumą, komfortą.

Ieškodami virtuvės baldų, nepamirškite, kad labai svarbu, jog jie palengvintų kasdienės namų ruošos darbus. Tai gali tapti itin sudėtinga, jei virtuvė yra erdvi, pvz., vien indų pernešimas nuo kriauklės iki indaplovės gali pareikalauti daugiau laiko. Sunkumų gali sukelti ir netinkamai išplanuota maisto ruošimo zona ir viryklė, toli vienas nuo kito esantys šaldytuvas ir stalas ir t. t. Be to, jei domitės virtuvinių baldų gamyba, nepamirškite įvertinti funkcionalumo reikalavimų – rinkitės triukšmo nekeliančius ir savaime užsidarančius stalčius, patogiai atsidarančias dureles, ištraukiamas lentynas, neslidžius baldų pagrindus ir t. t. Labai svarbu pagalvoti ir apie kokybišką, lengvai prižiūrimą stalviršį. Pigesni sprendimai paprastai negali pasigirti nei ilgaamžiškumu, nei atsparumu mechaniniam poveikiui.

Kad išvengtumėte nesklandumų ir būtumėte tikri baldų kokybe, rinkitės šios srities profesionalus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliausius sprendimus konkrečioje situacijoje. Nepamirškite pasikalbėti su bendrove, kuri atlieka virtuvės planavimo projektus – išsakykite jiems savo lūkesčius ir drąsiai kalbėkite apie finansines galimybes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *