Erdvios virtuvės išplanavimas ir baldų parinkimas: ką pataria ekspertai?

Stilinga virtuvė – kiekvienų namų siela, traukianti aplinkinių žvilgsnius, užtikrinanti patogų ir produktyvų darbą. Praktika rodo, kad virtuvėje praleidžiame itin daug laiko – čia ne tik ruošiame maistą ar mėgaujamės kavos puodeliu, bet ir susitinkame su draugais, bendraujam su šeimos nariais, galiausiai – ateinam pailsėti po sunkių dienos darbų. Kad virtuvė atitiktų visus jai keliamus kokybės reikalavimus, būtina rinktis patikimą baldų gamintoją. Klientų vertinami J&G baldai siūlo itin plačią gaminių pasiūlą, atitinkančią išrankiausių pirkėjų lūkesčius.

BaldaiJei virtuvė yra erdvi ir didelė, tinkamų virtuvės baldų pasirinkimas ir gyvenamosios erdvės išplanavimas yra gana sunki ir varginanti užduotis. Kitaip sakant – nors virtuvės baldų pasiūla išties didelė, nestandartiniai sprendimai gali tapti tikru iššūkiu. Rinkdamiesi baldus, turite pagalvoti ne tik apie jų dizainą ir funkcionalumą, bet ir bendrąjį virtuvės išplanavimą, dermę su buitine technika, virtuvės zonų suskirstymą. Kad visi darbai būtų atlikti greitai ir sklandžiai, siūlome bendrauti su interjero dizaino specialistais, kurie ne tik padės suplanuoti virtuvę, bet ir patars dėl konkrečiai jums tinkančių baldų.

Rinkdamiesi virtuvės baldus, didžiausią dėmesį skirkite jų kokybei. Dažna lietuvio klaida – susižavėjimas reklaminiu šūkiu, siūlančiu itin pigius gaminius. Negalime paneigti, kad kaina ne visada nurodo kokybę, t. y. ir mažiau kainuojantys baldai gali būti tvirti ir ilgaamžiai, tačiau, kad išvengtumėte bet kokių galimų rūpesčių, visų pirma vertinkite baldų furnitūrą ir naudojamas medžiagas, tik vėliau – dizainą ir apdailos sprendimus. Primename, kad galvodami apie baldų kainą negalite apsiriboti vien tik išore – mokate ne tik už stilių, bet ir baldo ergonomiką, funkcionalumą, ilgaamžiškumą, komfortą.

Skaityti toliau: Erdvios virtuvės išplanavimas ir baldų parinkimas: ką pataria ekspertai?