Stacionarūs lauko baseinai: ką rinktis?

Šiuolaikiniai lauko baseinai – puikus būdas pailsėti, atgauti jėgas ir maloniai praleisti laiką su šeima ar draugais. Augant baseinų paklausai, šiandien galima rinktis iš itin plačios jų modelių pasiūlos. Praktika rodo, kad nepaisant kilnojamųjų baseinų pigumo ir paprasto naudojimo, itin daug dėmesio sulaukia stacionarūs baseinai – šis sprendimas siejamas su išskirtine estetika ir prabanga. Tiesa, montuojami lauko baseinai reikalauja didesnių investicijų ir nuolatinių priežiūros darbų.

Stacionarių baseinų tipai

Apie baseinusStacionarūs baseinai skiriasi savo gamybinėmis medžiagomis ir montavimo sprendimais. Natūraliai nuo jūsų pasirinkimo priklauso ir baseinų ilgaamžiškumas bei eksploatacinės gaminio savybės. Pigiausias stacionarių baseinų tipas – karkasiniai baseinai. Jų įrengimui užtenka iškasti duobę ir ją išbetonuoti, tuomet – pastatyti metalinius karkaso rėmus, patiesti reikiamo dydžio plėvelę ir atlikti įrangos montavimo darbus. Greita instaliacija pasižymi ir stiklo pluošto baseinai. Deja, šis sprendimas reikalaus didesnių išlaidų. Be to, tokie baseinai yra ribojami formos klausimais. Iš kitos pusės, stiklo pluošto lauko baseinai pasižymi ilgalaike eksploatacija – gamintojai paprastai suteikia ilgesnę nei 20 metų garantiją. Universaliausias pasirinkimas – betoniniai baseinai, kurie nėra ribojami formos klausimais. Tai reiškia, kad betoninės konstrukcijos atitinka individualius pirkėjų poreikius ir gali realizuoti novatoriškiausius dizaino sprendimus. Tiesa, jei norite, kad betoniniai baseinai užtikrintų ilgalaikę ir patikimą eksploataciją, būtina bendrauti su profesionaliais baseinų montuotojais, kurie užtikrins vykdomų darbų kokybę.

Tinkamos vietos paieška

Lauko baseinui reikalinga ne tik profesionali įranga, bet ir tinkamai parinkta poilsio vieta. Žinoma, svarbiausia, kad baseinas atitiktų šeimininko poreikius ir lūkesčius, tačiau montuotojai teigia, kas siekiant maksimalaus komforto ir patogumo, būtina atsižvelgti ne vien į tai. Stacionarių baseinų vieta turi būti parenkama, atsižvelgiant į sklypo lokaciją, gruntą, namo sistemas ir saulės šviesą. Lauko baseinai turi stovėti saulėtoje ir atviroje vietoje. Venkite šiaurinės pusės, be to, rekomenduojame nesirinkti vietų, kurios būtų užstotos kitų objektų, pvz., medžių. Apskritai vietą baseinui turėtumėte rinktis itin atsakingai. Eksterjero specialistai siūlo apie baseiną pagalvoti prieš pradedant aplinkos įrengimo darbus, kadangi vėlesnis baseino montavimas gali pareikalauti brangių aplinkos koregavimo darbų.

Rinkitės patikimus montuotojus

Nepriklausomai nuo to, ar jus domina karkasiniai baseinai, betoniniai ar stiklo pluošto gaminiai, visais atvejais turite rinktis patikimus baseinų montuotojus, kurie atsakys į visus jūsų klausimus ir padės pasirinkti konkrečiu atveju tinkamiausią baseiną. Primename, kad baseino ilgaamžiškumas ir eksploatacija priklauso ne tik nuo gamybinių medžiagų, bet ir nuo tinkamai atliktų montavimo darbų. Rinkdamiesi baseinų gamintojus ir montuotojus, įvertinkite bendrovės patirtį, pasidomėkite darbų apimtimis ir suteikiamomis garantijomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *