Naujausi vokiški „Fendt“ traktoriai

Vokiškos žemės ūkio technikos prekės ženklas „Fendt“ pasižymi gera kokybe ir prekių įvairove. Parduodami produktai – traktoriai, kombainai, žaliojo pašaro ruošimo technika. „Fendt“ traktoriai išsiskiria tokiomis savybėmis kaip komfortabilumas, naujausios technologijos, aukštas techninės pažangos lygis. Jie gaminami Vokietijoje, o technikos dizainas kuriamas bendradarbiaujant su garsia korporacija „Porsche Design Studio“.

Straipsnyje aptarsime „Fendt 1000 Vario“ serijos traktorius.

Manevringi traktoriai dirbti laukuose ir važiuoti kelyje

„Fendt 1000 Vario“ serijos technika pasižymi dideliu manevringumu. Jų pagrindinės savybės, tai didelės padangos, padangų slėgio kontrolės sistema, kintama keturių ratų pavara. Dėl šių savybių traktoriai puikiai sukimba su bet kokia danga, tiek laukuose, tiek kelyje, o didelė jų galia leidžia dirbti efektyviai. „Fendt 1000 Vario“ turi keletą versijų. Didžiausia galia pasižymi „1050 Vario“ traktoriai – 517 AG arba 380 kW. „1038 Vario“ technika turi 396 AG arba 291 galios variklį.

Šios serijos traktoriai yra ne tik galingi, bet ir taupūs, sunaudojantys ypač mažai dyzelino. Atlikus nepriklausomą tyrimą paaiškėjo, kad „Fendt 1042 Vario“ suvartoja 235 g/kWh kuro.

Traktoriai sukurti komfortiškam darbui

Žmonės, dirbantys su traktoriais ištisą dieną pavargsta nuo kaitros kabinoje, nuolatinės vibracijos, didelio garso. „Fendt 1000 Vario“ technika sukurta komfortiškam darbui, kabinoje yra galinga klimato kontrolės sistema su dviem ventiliatoriais, todėl vėsu net kai lauke yra aukšta temperatūra. Pneumatinė kabinos pakaba ir keturgubas guolis leidžia ženkliai sumažinti varginančią vibraciją. Traktoriumi ypač patogu važiuoti atbulomis o galingas variklis užtikrina greitą darbą.

Techniniai traktorių duomenys

Apžvelgsime „Fendt 1050 Vario“ versijos techninius duomenis:

  • galia – 517 AG arba 380 kW;

  • 6 cilindrai;

  • vardinis greitis – 1700 aps./min.

  • sukimo momentas – 2420 aps./min.

  • didžiausias greitis – 60 km/h;

  • bendras plotis su standartinėmis padangomis – 2750 m;

  • bendras ilgis su standartinėmis padangomis – 6350 m.

„Fendt 1000 Vario“ traktoriai parduodami ir Lietuvoje. Daugiau apie juos galima sužinoti UAB „Ivabaltė“, kuri įsikūrusi Rokiškyje, Stoties gatvėje 23. Šioje įmonėje galima įsigyti įvairią žemės ūkio techniką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *