Oras oras šilumos siurblys ne tik namui, bet ir butui

Oras oras šilumos siurblys šiandien yra vienas populiariausių šilumos sprendimų pasirinkimų lietuvių namuose. Jis įrengiamas ne tik naujos, bet ir senos statybos namuose, o pastaruoju metu populiarėja netgi tarp daugiabučių gyventojų. Universali oras oras šildymo sistema, pasirodo, gali būti pritaikoma ir naudojama ištisus metus.

Tinka įvairiems būstams

Anksčiau buvo įprasta, kad oras oras šildymo sistema montuojama tik nuosavuose namuose. Tačiau šiandien tai jau yra praeitis. Oras oras šilumos siurblys be vargo gali būti montuojamas ir butuose. Tai vis dažnesnis sprendimas, todėl, kad tai leidžia atsisakyti centralizuoto šildymo. Taip pat toks sprendimas gali būti patogus jeigu bute įrengtas autonominis šildymas. Tokiu atveju oras oras siurblys gali veikti kaip papildomas šilumos šaltinis.

Dažniausiai oras oras siurbliai pasirenkami butuose todėl, jog vieno įrenginio pakanka apšildyti visą butą. Ypač, jeigu patalpos nėra didelės. Kartais manoma, kad oras oras siurblys skirtas tik vienos patalpos šildymui, tačiau taip nėra. Sistemą galima sumontuoti taip, kad skirtinguose kambariuose stovėtų po papildomą bloką, kuris pasirūpins šildymu.

Svarbu žinoti, kad šilumos siurbliai gali būti montuojami ne tik naujos statybos pastatuose, bet ir senuose namuose. Nepriklausomai nuo to, kada ir kaip buvo pastatytas namas, šilumos siurblys tikrai gali būti montuojamas patalpoms apšildyti.

Padeda sutaupyti

Šilumos siurblys oras oras yra protingas ir leidžiantis sutaupyti sprendimas. Tokio tipo siurbliai yra labai ekonomiški. Jei naudoja tik tiek energijos, kiek reikia, todėl padeda išvengti energijos ir elektros sąnaudų praradimų. Tai vienas šiuolaikiškiausių sprendimų, įrengiamų ir naujuose, taupiuose namuose. Skaičiuojama, kad oras oras šilumos siurblys gali sutaupyti daugiau nei pusę išlaidų, kurias skiriate elektrai ir šilumai. Kartu tai yra draugiškas gamtai sprendimas, nes jis neprisideda prie šiltnamio efekto, o taip pat į aplinką neišskiria kenksmingo anglies dioksido.

Patogus valdymas

Norintys gyventi šiuolaikiškuose ir moderniuose namuose, vis dažniau pasirenka oras oras šildymo sistemas, nes tai patogus ir paprastas naudoti sprendimas. Oras oras šilumos siurbliai gali būti valdomi su pulteliu, kuris ne tik įjungia ir išjungia įrenginį, bet ir leidžia nustatyti pageidaujamą temperatūrą. Taip pat siurblys gali būti valdomas nuotoliu. Pavyzdžiui, per programėlę. Tai labai patogu, nes jeigu norite, kad patalpos būtų šildomos Jums nesant, tai padaryti galite kelių mygtukų paspaudimu. Taip pat siurblį galite užprogramuoti taip, kad jis pats tikrintų oro temperatūrą patalpose ir nuolat palaikytų reikalingą šilumą. Tai reiškia, kad sutaupote savo laiko, nes Jums nebereikia stovėti prie kūrenamo katilo ir kelias valandas laukti, kol namai sušils. Su oras oras siurbliu procesai bus daug greitesni, paprastesni ir saugesni.

Gali ne tik šildyti

Dar vienas didžiulis privalumas, kuriuo pasižymi oras oras šilumos siurbliai yra tai, kad galingesni siurbliai gali ne tik šildyti, bet ir vėsinti orą. Tai reiškia, jog tai bus sprendimas, kuris namuose bus naudojamas ištisus metus. Tinkamo galingumo siurbliai yra pildomi freonu ir gali veikti kaip kondicionieriai šiltuoju metų laiku. Kai patalpose labai karšta, oras oras šilumos siurblys efektyviai ir greitai atvėsina orą. Tam nereikia jokios papildomos įrangos ar jokių papildomų investicijų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *