Kaip išsirinkti vestuvių vedėją?

Vestuvių pokylis ir vestuviu vedejai yra labai aktuali tema visiems planuojantiems vestuves. Svarbiausi klausimai yra du: ar reikalingas vestuvių vedėjas ir kaip jį pasirinkti. Šie klausimai neduoda ramybės, todėl reikia gerai pagalvoti, ar jums tikrai reikalingas žmogus vedantis vestuves ir jei reikalingas, tai kaip išsirinkti, kad netektų nusivilti savo pasirinkimu.

Pirmiausia turite pagalvoti ar jums reikia, kad vestuves vestų vedėjas, ar turite kitų pasirinkimų? Vestuvių vedėjas gerai tuo, kad visą vestuvių pokylio eigą, o jei susitariama ir ceremoniją, veda ir koordinuoja vedėjas. Jums nereikia prašyti pas artimuosius, kad atliktų šiuos darbus. Visi svečiai ir jūs patys galite mėgautis savo švente, kai už jus viską apgalvoja vedėjas. Visi užsiėmimai, supažindinimai, muzika, šokiai ir visa kita – vedėjo darbas. Viskas suorganizuojama ir šventės metu koordinuojama. Tai didžiausi privalumai.

Vestuvių organizavimasJeigu nusprendėte, kad jums tikrai reikalingas vestuvių vedėjas, tai iškyla klausimas dėl teisingo pasirinkimo. Vedėjų šiuo metu labai daug, todėl rinktis yra iš ko. Svarbiausia užduotimi tampa tinkamo vedėjo paieška. Pirmiausia reikia sudaryti vestuvių biudžetą ir nusistatyti sumą, kurią galite mokėti vedėjui. Kainos svyruoja nuo mažiausių iki didžiausių, todėl tik žinant biudžetą, galima rinktis iš tam tikros kainų kategorijos. Nedaug patirties turintis vedėjas gali vestuves pravesti ir už simbolinę kainą tam, kad įgautų patirties, o gerai žinomas visoje Lietuvoje vestuvių vedėjas gali užsiprašyti įspūdingos sumos pinigų. Jei neturima daug pinigų, geriausia būtų tiesiog rinktis geriausią kainos ir kokybės santykį siūlantį vedėją. Pagalvokite ar norite vestuvių vedėjo, kuris turi labai mažą patirtį, ar verčiau rinktumėtės tą, kuris vedė jau ne vienas vestuves? Žinoma, kaina svarbi, tačiau vestuvės yra tokia ypatinga šventė, kad vestuviu vedejai turi būti pasirenkami labai atidžiai.

Kaip žinoti, kuris vestuvių vedėjas tinkamiausias? Vienintelis būdas sužinoti – peržiūrėti video įrašus iš švenčių vedimo. Jūs pamatę, kaip vedamos vestuvės galėsite susidaryti nuomonę ar jums tiks toks vedimo stilius, o gal jums reikalingas kitas vedėjas. Kiekvienas pasirenka skirtingą stilių. Nebijokite organizuoti susitikimus su vedėjais. Pokalbis daugeliu atvejų padeda surasti tinkamiausią žmogų, kuris ves renginį. Ieškoti galima įvairiais būdais: internetu, per pažįstamus, pasiskelbiant patiems ir kt. Tereikia išplėsti paieškas, nes tuomet bus paprasčiau pasirinkti tinkamiausią. Nepamirškite, kad nuo vestuvių vedėjo priklauso šventės eiga ir nuotaika. Rinkitės atidžiai ir viskas bus puiku.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *