Gyvenimas su svarstyklėmis

Po to, kai iš http://www.svarstykles.com/ užsisakiau net kelias skirtingas svarstykles, pratinuosi prie kitokio gyvenimo. Dabar jau niekada nebus taip, kaip buvo anksčiau. Svarstyklės įeina į mano gyvenimą ir mano rutiną kaip normalus dalykas, ir aš turiu tai priimti. Taigi, šiek tiek apie tai, kaip keičiasi mano įpročiai.

Rytinis svėrimasis

Iš puikios elektroninės parduotuvės galėjau rinktis visokias skirtingas svarstykles. Pasirinkau tokias, su kokiomis man būtų patogiausia draugauti. Aišku, žiūrėjau dizaino pirmiausiai. Namuose labai daug baltų interjero detalių. Norisi ir toliau išlaikyti tokį vientisumą, turėti lengvą, gražų, šviesų vaizdą. Tačiau gerai atrodančios detalės paprastai turi dar ir šiokį tokį akcentą kitokios spalvos. Taigi, mano svėrimuisi skirtos svarstyklės turi mėlyną šviečiantį ekranėlį. Nuo to ekranėlio žybtelėjimo nuo šiol ir prasideda mano visi rytai.

Nebijokite svarstykliųPirmiausiai nueinu į tualetą. Kai padarau, jaučiuosi labai ištroškusi, bet dar negeriu – juk pats geriausias laikas pasisverti. Toks jis kaip tik ir būna tada, kai esi visiškai tuščia, dar neprisigėrusi vandens. Manau, jeigu moterys svertųsi vakarais, tai kas antra eitų miegoti verkdama. Ryte pasisvėrusi jaučiuosi gerai. Kadangi kol kas puikiai sekasi laikytis tvarkingos mitybos, tai smagu matyti, kaip toje skalėje atsiranda vis mažesnis skaičius. Tai rodo, kad greitai krentantis svoris man suteikia lengvumo, ir štai jau visai greitai aš tiesiog galėsiu skraidyti iš džiaugsmo. Tik pasisvėrusi atsigeriu stiklinę vandens su citrinos sultimis, tada apsirengiu. Kol rengiuosi ir darau sveikus pusryčius, virškinasi mano vanduo su citrinos sultimis. Tai labai sveikas ir organizmą šarminantis dalykas, kuris yra tiesiog būtinas tam, kad galėtum sveikai jaustis.

Maisto svėrimas

Kitas įprotis, kuris mane pasigauna taip pat jau nuo ryto – maisto svėrimas. Kadangi ryte mėgstu valgyti sveiką košę iš rupių avižų, tai tenka ir šiuos produktus nuosekliai pasisverti. Tai padeda apskaičiuoti apytikslį kalorijų kiekį. O jis tikrai svarbus tada, kai nori susiplanuoti savo mitybą tinkamai, kai nori tikėti, kad maistas tau padės gyventi, kad tu galėsi jaustis sveikai, pavalgyti skaniai. Jeigu iš vakaro darausi pietus, kuriuos paskui nešuosi į darbą, tai sveriu ir juos.

Vakarinis žvilgsnis į svarstykles yra mirtinas. Visada, prisiekiu, visada kirba mintis ir noras pagaliau nors kartą vakare išdrįsti užlipti ant svarstyklių ir sužinoti, koks tas svoris iš tiesų. Bet labai gerai, kad visada susilaikau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *