Ar jūs galite tapti SEO rašytoju?

Kas gali rašyti SEO straipsnius?Nauja šių laikų tendencija – SEO paslaugos. Vieni žmonės buriasi į komandas, kompanijas, kiti bando savarankiškai konsultuoti ir teikti tokias paslaugas. Vieni administruoja ir dirba įprastus projektų vadovų darbus, kiti rašo paklodes tekstų. Norite sužinoti, ar galite būti seo tekstų rašytoju? Išsiaiškinkime.

Greitai galvojate

Vienas iš svarbiausių dalykų, dirbant seo tekstų rašytoju – greitis. Įprasti tekstų rašytojai laikraščiams, ypač mėnesiniams žurnalams, net neįtartų, kokiu neįtikėtinu tempu sugeba rašyti seo tekstų rengėjai. Juk seo paslaugos dažnai remiasi dideliu kiekiu tekstų, todėl jų reikia gebėti ir prirašyti daug bei greitai. Daug, nes tiek reikia, greitai, nes kam gaišti laiką. Taigi, pirmiausiai jūs turite sugebėti greitai reikšti mintis ir laisvai jas lieti. Vieni žmonės gali greitai kalbėti, bet negali greitai to lieti rišliais sakiniais. Jeigu norite rašyti tekstus, turite mokėti rišliai galvoti, kad tai galėtumėte ir tuojau pat greitai užrašyti.

Mokate "multitaskinti"

Seo tekstų rašytojas taip pat turi sugebėti rašydamas vienu metu sugebėti išlaviruoti reikiamą temą ir į tekstąskverbti tam tikrus raktažodžius. Kartais jų būna tik vienas kitas, o kartais labai daug. Tai priklauso nuo užsakymo. Tada, kai raktažodžių yra daug, o jie dar ir būna sudaryti iš keistai skambančių ilgų frazių, rašytojui itin reikalingas gebėjimas "multitaskinti". Tik tada galėsite nestabdyti savęs kaip fabriko ir rašyti daug ir sklandžiai ir toliau.

Labai greitai rašote

Kitas dalykas – jūs turite mokėti labai greitai rašyti. Daugybė kompiuterių gali būti labai greiti, puikiai dirbti, tačiau, jeigu nebus patogios klaviatūros rašymui – nieko gero. Jūs, visų pirma, tikrai turite mokėti puikiu žaibo greičiu rašyti. Taigi, tą ir darykite, tai tikrai labai svarbu. Jeigu reikia, galite nusipirkti papildomą ergo – klaviatūrą, kuri leis išvystyti dar geresnį greitį, o juk su greičiu pas jus ateis ir sėkmė.

Mokate gramatiką

Ir žinoma, jūs turite puikiai mokėti gramatiką tos kalbos, kuria rašote. Kitaip tariant, būti raštingu žmogumi. Kadangi rašant seo tekstus tempas yra labai svarbus, jūs turite gebėti parengti gerą tekstą greitai, ir bėgti į priekį neatsisukdami. Tai reiškia, kad jums turi nereikėti dar kartą skaityti tekstą ir tikrinti, ar jame nėra klaidų. Galite dar kartą peržvelgti raktažodžius, tačiau šiaip turite rašyti taip, kad tekstas jau iš karto būtų tinkamas publikavimui vidiniuose puslapiuose (nebent tekstai skirti kažkam kitam).

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *