Nauja apsipirkimo internetu era

Kol latviai apsipirkinėja 220.lv, lietuviai apsipirkinėja lietuviškoje parduotuvės versijoje, ir visas pasaulis apsiperka kinų bei amerikiečių interneto parduotuvėse, belieka pripažinti, kad jau yra atėjusi visai kita, nauja pirkimo era. Tai yra internetinio pirkimo era, kuri įtraukusi visus klientus, nuolat kažką perkančius, nuolat kažko ieškančius. Išsisukti nuo to ir išvis nedalyvauti pirkimuose tampa neįmanoma užduotimi. Milžiniški nuolatiniai online pirkimai tampa ne vieno verslo varomąja jėga ir verčia tobulinti bei plėsti paslaugas.

Steigia prekių atsiėmimo centrus

Vienas iš pokyčių, kurį registruoja ne viena besiplečianti internetinės prekybos kompanija – tai persikėlimas ir į realią erdvę. Nors čia būtų galima fiksuoti tam tikrą paradoksą, tačiau tokie dalykai iš tiesų realūs. Iš pradžių interneto parduotuvės atsirado kaip alternatyva realioms parduotuvėms, o dabar jos pačios įsteigia ir fiziškai pasiekiamas parduotuves. Matyt, taip apsimoka, tą verta daryti. Tendencija pastebima visame pasaulyje, visur steigiamos alternatyvios interneto parduotuvės, tą nesunku pastebėti.

220.lvPrekių atsiėmimo centrai auga į šį tą daugiau, ne tik į tikras parduotuves. Kadangi visgi dažnai žmonės ten atvyksta ne vaikščioti po begalines sales ir rinktis prekes, o susimokėti ir atsiimti tai, ką išsirinko internetu, erdvės išnaudojamos kitaip. Šalia kuriasi kavinės, restoranai, sporto centrai, vaikų žaidimo kambariai, interjero galerijos ir pan. Taigi, kuriasi savotiški prekybos centrai, tik be įprastinės prekybos normų.

Gerėja prekių pristatymo galimybės

Pastaruoju metu dauguma didžiausių prekybos tinklų gali didžiuodamasi pristatyti vis geresnes prekių pristatymo galimybes. Prekės užsakomos ir į visokius užkampius bei priemiesčius, ir jas galima gauti greitai, net ir per kelias valandas. Taip pat gerėja sąlygos užsakytas prekes gauti tą pačią dieną. Žinoma, mūsų auditorijai pažįstamos interneto parduotuvės paprastai suteikia kiek mažiau tokių sąlygų, tačiau ir čia pamažu matosi pokyčiai ir galima greitai bus tikėtis, kad greitu metu bus vis geriau ir geriau. Taip pat verta užfiksuoti, kad neretai pristatymo galimybės yra puikios ir dėl išplėtoto kurjerių bei paštomatų tinklo. Žmonės itin mėgsta naudotis paštomatais, kadangi prekes iš jų gali pasiimti bet kada, net ir vidurį nakties, nereikia stovėti eilėje ar klausytis, kaip pašto darbuotoja tuo pačiu siūlo įsigyti ir pėdkelnes, taip pat galima pasirinkti paštomatą, į kurį prekes gauti būtų patogiausia – arčiausia namų.

Tendencijos skrieja aplink visą pasaulį

Įdomu tai, kad tokios ir kitos nepaminėtos interneto prekybos kompanijų plėtros tendencijos yra globalios. Išnyksta ribos tarp šalių, sienų internete nėra, todėl ir šios tendencijos panašios, tik šiek tiek lokalizuotos. Tai leidžia gyventi kokybišką gyvenimą visiems vienodai, pirkti su tokiomis sąlygomis, kokios yra geriausios pačiam pirkėjui. Jeigu kokia tendencija vietinėje rinkoje ir nepaveja pasaulinių, ji vis tiek stengiasi tą judėjimą daryti į priekį.

Viena mintis apie “Nauja apsipirkimo internetu era”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *