Ruošiantis ginekomastijos operacijai

Ne vieną vyrą vargina nemalonus sutrikimas, ginekomastija, kuris reikalauja vienintelio sprendimo – operacijos. Apie ją daugiau sužinosite čia. O kaip ruoštis tai operacijai? Kiekvienam pacientui kyla daug klausimų, nes kiekviena operacija šiek tiek išveda darbus iš rikiuotės.

Apie operaciją

Plastikos chirurgijaVisų pirma, prieš operaciją verta normaliai pasidomėti, kad būtų visiškai aišku, kas tos operacijos metu bus daroma.O jos metu bus atliekami standartiniai operaciniai žingsniai. Tai nėra labai sudėtinga operacija, priskirtina prie gana paprastos plastinės chirurgijos, ir visgi ji kartais sulaukia daugiau diskusijų negu sunkios operacijos. Operacija reikalinga tada, kai vyrą vargina ginekomastija, kai vizualiai ir fiziologiškai jam padidėja krūtinė. Gali padidėti tik viena krūtis, gali abi, vienodai arba ne vienodai. Kaip žinia, vyrai neturi tokių pieno liaukų kaip moterys, ir jie negali žindyti kūdikio. Tai yra patelės fiziologinės savybės. Todėl atvejai, kada vyrams išauga krūtys, yra laikomi sutrikimu. Dažniausiai jis atsiranda dėl nenaudingos hormonų pusiausvyros. Vyrui tai kelia nepasitikėjimą savimi, ypač, jeigu viskas nutinka jaunesniame amžiuje. Taigi, operacija yra tai, kas gali situaciją pakeisti, išspręsti ir leisti normaliai jaustis. Jos metu yra pašalinami audiniai, kurie sudaro krūtinės masę, ir grąžinama vyriška išvaizda.

Kam ruoštis

Pirmiausia, reikėtų turėti omenyje, kad kažkurį laiką būsi nedarbingas. Nors nereikia pjaustyti giliai esančių organų, visgi narkozės poveikis tikrai atjungs nuo darbų porai dienų. Taip pat ir žaizdos, negalėjimas patogiai judėti, skausmas. Visa tai irgi yra sąlygos, kurios tikrai prie darbingos dienos neprisidės. Tą reikia įvertinti ir atitinkamai planuoti savo dieną, neapkrauti savęs darbais. Taigi, reikia nusiteikti, kad darbe teks imti biuletenį. O jo metu negalima bus namuose dirbti kažkokių tokių dalykų, kur reikia judėti. Gulėsite ir skaitysite arba žiūrėsite į ekraną. Bet ne vaikščiosite, lakstysite, laipiosite. Jokiu būdu ne nešiosite, nekilnosite, bus sunku ir pakelti rankas. Taigi, prieš planuojant tokią operaciją, reikia nusidirbti darbus, kad gijimo metu būtų galima tiesiog kokybiškai sveikti, o ne persidirbti.

Atsarga gėdos nedaro

Jeigu bijote, kad problemos gali užsitęsti, kad sveiksite ilgiau, nusidirbkite dar daugiau darbų į priekį. Taip pat galite ir iš anksto sutvarkyti kažkokius būtinus išspręsti klausimus, kurių neina spręsti be jūsų paties dalyvavimo. Jeigu baisu dėl narkozės – tai normalu. Suaugę žmonės visada išgyvena tokią egzistencinę baimę. Tačiau nusiteikite geriausiam.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *