Nuostabi kelionė automobiliu per pillis ir dvarus

Jeigu automobiliu nuoma Kaune pasirinkta, galima važiuoti nuostabų maršrutą Panemune ir palei kitas apylinkes. Lietuviai jau yra pamilę ir įvertinę šiuos maršrutus, o štai užsieniečiams gal dar vertėtų ir parekomenduoti atskirai kai kurias išties puikias Lietuvos vietas. Automobilį nuomotis tikrai verta – su juo galima pasiekti tokias vietas, kokių nebūsite matę anksčiau.

Nemuno slėnis

AutomobiliaiAutomobilis yra būtinas, jeigu norite važiuoti Nemuno slėniu. Taip pat čia judėti galima ir dviračiu, tačiau speciali dviračių trasas nėra įrengta – tenka važiuoti pagrindiniu keliu, kuriuo juda ir automobiliai. O toks maršrutas atsargiems dviratininkams gali pasirodyti ir ne pats saugiausias. Taigi, norėdami pasigrožėti nuostabiomis Nemuno slėnio apylinkėmis, turite pirmiausia turėti automobilį. Tame ruože galite stoti įvairiose vietose. Unikalų kraštovaizdį sudaro kontrastas. Vienoje pusėje lėtai teka Nemunas, šalia jo plyti didelė pieva – slėnis. Tada eina jūsų automobilių takas, ir kitoje jo pusėje – įkalnė su miesteliais, miškais, piliakalniais ir pilimis, kurias pamatyti verta.

Raudondvario dvaras

Jeigu keliaujate Panemune, pirmiausiai jūsų maršrutas nuo Kauno prasidės pravažiavus Raudondvario plentą. Juo važiuodami galite apsilankyti ir Raudondvaryje. Čia yra nuostabus dvaras, kurį labai mėgsta vestuves keliantys jaunuoliai ir kiti dideles šventes švenčiantys žmonės. Dvare ir įrengtas ir restoranas, kuriame galite nuostabiai papietauti. Jus nustebins tai, kad ten įrengta oranžerija ir galėsite pamatyti daugybę nuostabių augalų bei susipažinti su ten gyvenančia papūga. Žinoma, restorano kainos nebus pačios mažiausios, tačiau, jeigu gyvenate, pavyzdžiui, Vilniuje, tai jums neatrodys baisu. O jeigu esate užsienietis, tai kainos Lietuvoje jums apsiriktai atrodysnesukandžiojančios.

Raudonės pilis

Vienas iš nuostabių objektų, kuriuos jūs pamatysite, keliaudami Nemuno slėniu, bus Raudonės pilis. Čia išnuomotas automobilis atveš lengvai, nes tiesiog keliausite pagrindiniu keliu palei Nemuną, o vėliau jau reikės paprasčiausiai pasukti ten, kur matysite pasukimą į Raudonės pilį. Galima privažiuoti prie pat jos, pasistatyti automobilį pilies kieme. Pilyje yra įrengta mokykla, kurioje mokosi vietiniai. Taip pat ten yra bokštas aukštas, į kurį, jeigu norite, galite užlipti. Tereikės susimokėti 50 centų arba 1 eurą, priklausomai nuo to, ar gausite nuolaidą. Taip pat ten sutiksite ir kitų turistų, nes unikali Raudonės pilis traukia turistus. Kadangi ji nėra pilnai sutvarkyta ir parengta turizmui, tai aplink nėra nieko, kas prekiautų suvenyrais, taip pat ir įėjimas į pilį nėra brangus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *