Naujo buto kvapai ir garsai

NT PašilaičiaiJeigu domina tokie naujos statybos projektai kaip AmberCity, tikrai pagalvojate apie pagrindines jums patrauklias naujo būsto savybes. Vieta, geresnė namo kokybė, ilga pastato eksploatacija, maloni kaimynystė ir pan. Tačiau yra ir tokių smulkmenų, apie kurias nepagalvojate – tai naujo daugiabučio kvapai ir garsai.

Nebus pelėsio kvapo

Pasirinkę tokius naujus būstus kaip AmberCity projektas Pašilaičiuose, tikrai pamiršite, ką reiškia senų, supuvusių, priplėkusių ir visiškai avarinės būklės daugiabučių pelėsių kvapas. Jei pirksite butą sename daugiabutyje, pirmiausia iš jo ilgai leisite visus senųjų gyventojų paliktus kvapus, o paskui galėsite bandyti tvarkytis, kaip norėsite. Tačiau tikrai vietomis jusite pelėsių kvapą. Nauji daugiabučiai turi geras drėkinimo sistemas, vėdinimo, ventiliacijos struktūras, dėl to pelėsiai niekur nesikaupia, jeigu tik projektas ir jo įvykdymas buvo sėkmingas. Ką pajusite atėję į naują butą – tai dažų ir naujų statybinių medžiagų kvapą, kurį greitai galėsite pakeisti savo jaukių namų kvapais.

Tvarkingas rūsys

Nereikia net pasakoti, kokius baisus kvapus jaučiame, nusileidę į seno daugiabučio rūsį. Pelėsiai ten karaliauja jau daug dešimčių metų, o ir visi kiti blogi kvapai. Po nauju daugiabučiu jūs pateksite į gerus, švarius, modernius rūsius, kur galėsite laikyti tam tikrus savo dalykus, kurie paprastai yra laikomi rūsyje.

Jokių neaiškių benamių kieme

Blogus kvapus senų daugiabučių kiemuose paskleidžia ir patys žmonės. Pasivaikštote po savo daugiabutį ir jaučiatės nelabai gerai, nes visur yra benamių arba alkoholikų paliekamų atliekų kvapai. Naujuose daugiabučių kiemuose tokių dalykų nebus.

Geresnė garso izoliacija tarp butų

Kalbant apie garsus, nebereikės klausyti, ką per pusryčius kalbasi kaimynai už sienos. Senoviniai daugiabučiai buvo statyti su mintimi, kad kaimynai turėtų vieni kitus šnipinėti ir įduoti saugumui. Naujuose daugiabučiuose yra taip statoma ir planuojama viskas, kad žmonės galėtų jausti garso izoliacijos teikiamą komfortą ir nebegirdėtų, kas ką kuriame aukšte veikia, kalba, kokią muziką klauso, pas ką trankosi vaikai ar loja šunys.

Niekas per langus nešers kačių

Senuose daugiabučiuose visuomet gyvena itin pagyvenusios moterys, kurios per balkonus šeria kates. Taigi, vos tik išeinate pasivaikščioti su šuniu po kiemą, jis prisiėda žuvies ašakų ar kitų atliekų. Naujuose daugiabučiuose palaikoma normali tvarka, todėl tokie dalykai tiesiog nevyksta.Tvarkingi naujos kartos šunų šeimininkai taip pat elgiasi deramai ir susirenka šuniukų tortus. Visi stengiasi išlaikyti švarų ir gražų kiemą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *