Kaip pakeisti automobilio stiklą?

Jei jums reikia pakeisti automobilio stiklą, greičiausiai šį darbą patikėsite profesionalams. Priekinis transporto priemonės stiklas skirtas ne tik geram matomumui, bet ir vairuotojo bei jo keleivių saugumui. Siekiant išvengti keitimo darbų, stiklo būkle reikėtų susirūpinti dar tuomet, kai pastebite pirmuosius stiklo pažeidimus. Deja, dalis jų negali būti remontuojami, be to, stiklą būtina keisti, jei patenkate į avariją ar kažkas bando įsilaužti į jūsų automobilį. Norėdami supažindinti su stiklo keitimo procedūra, šiame straipsnyje peržvelgsime stiklo keitimo etapus.

Kada reikia keisti automobilio stiklus?

Stiklų keitimo paslaugaPriekinio automobilio stiklo keitimo darbai atliekami tuomet, kai ant jo atsiranda daug įtrūkimų ar įdaužų. Paprastai taip nutinka, kai transporto priemonė vairuojama ilgą laiką, ignoruojant vieną stiklo pažeidimą po kito. Be to, net ir maža įdauža laikui bėgant gali plėstis, todėl remonto darbai nebegali būti atliekami. Įdaužos ant stiklo gali atsirasti ir dėl mechaninių pažeidimų, ir dėl temperatūros svyravimų. Stiklą keisti būtina ir tuomet, jei stiklas pažeidžiamas avarijos ar įsilaužimo metu.

Stiklo keitimo etapai

Jei nusprendėte pagerinti savo stiklo būklę, transporto priemonę parodykite šios srities profesionalams, pvz., apsilankykite bendrovėje AGN stiklai, kurioje bus įvertinta jūsų automobilio būklė – galbūt jums nereikės investuoti į stiklo keitimą ir užteks greitų remonto darbų. Jei automobilio stiklas turi būti keičiamas, visų pirma, prieš išimant pažeistą stiklą, nuimami stiklo valytuvai ir kiti apdailos elementai, tuomet atliekamas senojo stiklo išmontavimas, reikalaujantis žinių ir specialios įrangos. Kad naujasis stiklas užtikrintų puikią eksploataciją, atliekamas kruopštus kėbulo valymas, kurio metu šalinami likę klijai, nuvalomos dulkės ir purvas, jei reikia, atliekamas korozijos šalinimas. Sutvarkius automobilį, pradedama ruoštis stiklo klijavimui, laikantis gamintojo technologinių reikalavimų. Paskutinis etapas – naujojo stiklo įklijavimas ir apdailos elementų sutvarkymas.

Nuo ko priklauso stiklo keitimo darbų kokybė?

Kad stiklo keitimo darbai būtų atliekami kokybiškai ir greitai, turite bendrauti su šios srities profesionalais. Prasto vardo ar patirties neturinti bendrovė, deja, negalės užtikrinti nei ilgaamžių rezultatų, nei jūsų pageidaujamos kokybės. Kitaip sakant, automobilio stiklų keitimas priklauso ir nuo darbuotojų profesionalumo, jų žinių ir sukauptos patirties, ir nuo naudojamų darbo medžiagų kokybės, taip pat – darbo technikos profesionalumo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *